R E D I R E C T I O N E A Z à 3,5%  

   D O N E A Z Ã!   Susţine-ne!     
|  CONTACT  |

Discoteca Retro de la Valcău de Jos – amânată de grija coronavirusului

Sălăjenii care aveau de gând să participe sâmbătă, 29 februarie a.c., la Discoteca Retro de la Valcău de Jos vor trebui să amâne distracția până după Paște.

Organizatorii evenimentului au decis oportună  reprogramarea lui, dat fiind contextul creat de coronavirus. Mai exact, subliniind din start că nu există niciun pericol real iminent, organizatorii susțin că amânarea Discotecii Retro este, totuși, un gest responsabil și normal față de sănătatea și siguranța populației. Tot ei promit că organizarea evenimentului va fi reluată după Paște,  data urmând să fie comunicată publicului din timp.

Cea de-a doua ediție a Discotecii Retro era programată a se desfășura sâmbătă, 29 februarie a.c., la Căminul Cultural din Valcău de Jos, prețul de 35 lei / persoană incluzând accesul, masă și participarea la tombolă.



niciun comentariu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *